Розв'язком системи рiвнянь x-y=3, [x+y=5. є пара чисел:​ А) (2; 3)б) (5; 2)В) (4; 1)Г) (1;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Осецький Макас.

Відповідь:

В) (4;1)

Пояснення:

x-y=3

x+y=5

x=3+y         -->     x=3+y

x+y=5                 3+y+y=5

3+2y=5;

2y=2

y=1 ------>x-1=3 --------> x=4 (4;1)