-2•(x-1)-•(x-3)=6 помогите решить ​


Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Відповідь:

Для вирішення рівняння -2(x-1) - (x-3) = 6 слід виконати такі дії:

1. Розподіліть константи всередині дужок:

-2x + 2 - x + 3 = 6

2. Об'єднайте подібні члени з обох сторін рівняння:

-2x - x + 2 + 3 = 6

3. Об'єднайте константи на лівому боці:

-3x + 5 = 6

4. Відніміть 5 з обох боків, щоб виділити змінну:

-3x = 6 - 5

-3x = 1

5. Завершальний крок - розділіть обидва боки на -3 для знаходження значення x:

x = 1 / (-3)

x = -1/3

Отже, розв'язок рівняння - це x = -1/3.

Пояснення: ну так треба