(будь ласка не тільки відповідь, а й рішення) доведіть тотожність:2b-(-(8b+15))=5(2b+3)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Наргиза.

Ответ:

Щоб довести цю тотожність, ми розкриємо дужки і спростимо вираз:

Почнемо з розкриття дужок всередині виразу:

-(-(8b + 15)) = 8b + 15

Тепер замінимо цей результат у виразі:

2b - (8b + 15) = 5(2b + 3)

Тепер починаємо спрощення:

2b - 8b - 15 = 10b + 15

-6b - 15 = 10b + 15

Тепер перенесемо всі b на одну сторону, а числа на іншу:

-6b - 10b = 15 + 15

-16b = 30

Тепер поділимо обидві сторони на -16, щоб знайти значення b:

b = -30 / 16

b = -15 / 8

Отже, ми підтвердили, що тотожність не виконується.