Скоротіть дріб та запишіть результат у вигляді 6x^2/42x


Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Объяснение:

\frac{6x^{2}}{42x} =\frac{{6x*x}}{6*7x}=\frac{{x}}{7}