3х-2у=-29 х+4у=9 метод підстанови пж даю 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.

Ответ:

у=4

х=-7

Объяснение:

3х-2у=-29

х+4у=9

3х-2у=-29

х=9-4у(підставляємо в перше рівняння замість х)

3(9-4у)-2у=-29

х=9-4у

27-12у-2у=-29

х=9-4у

-14у=-56

х=9-4у

у=4 (підставляємо у в друге рівняння замість у)

х=9-4*4

у=4

х=-7