У трьох мішках є 135 кг цукру, до того ж, у першому на 15 кг більше, ніж у третьому, а в третьому в

1,2 разу менше, ніж у другому. Скільки кілограмів цукру є в кожному мішку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Алина.

Ответ:

Нехай хкг цукру в третьому мішку,тоді х+15 кг у першому,а 1,2х кг у другому.

Складемо рівняння:

х+х+15+1,2х=135

3,2х=135-15

3,2х=120

х=120/3,2

х=37,5 кг цукру в третьому мішку.

1)37,5+15=52,5кг цукру в першому мішку.

2)37,5*1,2=45кг цукру в другому мішку

Объяснение: