На бульварі необхідно висадити акації, клени та каштани - всього 270 дерев. Акації складають дві

дев'ятих (2/9)дерев, клени дві треті (2/3) решти. Скільки необхідно посадити каштанів? Срочно пж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ишимова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

270:9х2=60акаций

270:3х2=180кленов

270-(180+60)=30кашт

Отвечает Крекотень Кристина.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

1) 270:9*2=60( д)-акації

2)270-60=210( д)- решта

3)210:3*2=140( д)- клени

4) 210-140=70( д)- каштани