обчисли значення виразу А)6 цілих п'ять дев'ятих додати 2 цілих сім вісімнадцятих Б) 17 цілих три

четвертих додати дванадцять цілих дві треті В) три цілих одна третя відняти одну дев'яту Г) вісім цілих дев'ять десятих відняти одну цілу дев'ять двадцять п'ятих​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А)

6. 5/9 + 2. 7/18 = 6. 10/18 + 2. 7/18 =

8. 17/18

Б)

17. 3/4 + 12. 2/3 = 17. 9/12 + 12. 8/12 = 29. 17/12 = 30. 5/12

В)

3. 1/3 - 1/9 = 3. 3/9 - 1/9 = 3. 2/9

Г)

8. 9/10 - 1. 9/25 = 8. 45/50 - 1. 18/50 =

7. 27/50

Отвечает Бочевар Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 6 5/9 + 2 7/18 = 59/9 +43/18 = 118 /18 + 43/18= 161/18 =  8 17/18

б) 17 3/4 + 12 2/3 = 71/4 + 38/3 = 213/12 + 152/12= 365/12 = 30 5/12

в) 3 1/3 - 1/9 = 10/3 - 1/9 = 30/9 - 1/9 = 29/9 = 3 2/9

г) 8 9/10 - 1 9/25 = 89/10 -34/25 = 445/50 - 68/50 = 377/50 = 7 27/50