Розмістіть у порядку спадання дроби:одна друга,одна третя,дві дев'яті, п'ять шостих, п'ять дев'яті,

одинадцять вісімнадцятих, сімнадцять вісімнадцятих

Ответы на вопрос

Отвечает Бецгольд Миша.
1/2=9/18
1/3=6/18
2/9=4/18
5/6=15/18
5/9=10/18

17/18 ; 5/6; 11/18; 5/9; 1/2; 1/3; 2/9