Знайди невідомий член пропорції: а)x:(на три цілі одну п'яту)=-чотири цілі одна друга:одну цілу

чотири п'ятих= б)чотири п'ятих : (-шість цілих дві п'ятих)=-чотири цілі чотири п'ятих : x= (буду дуже вдячна якщо допоможете)

Ответы на вопрос

Отвечает Глушакова Анастасия.
X:(-3 1/5)=-4 1/2:1 4/5
1 4/5x=(-3 1/5)*(-4 1/2)
9/5x=(-16/5)*(-9/2)
9/5x=72/5:9/5
x=8
4/5:(-6 2/5)=-4 4/5:x
4/5x=(-6 2/5)*(-4 4/5)
4/5x=(-32/5)*(-24/5)
4/5x=768/25:4/5
x=768/25*5/4=192/5=38,4