9. Задані два числа, сума яких дорівнює 8. Якщо перше число збільшити в 6 разів, а друге число

збільшити в 7 разів, то сумаотриманих чисел буде дорівнювати 49. Знайти задані числа.СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Влада.

Объяснение:

цифра 7 и 1 .Потому что 7×6 =42

7×1=7

42 +7=49

7+1=8