19. Обчисліть значення виразу 5²×2 - 5А) 125; Б) 65; В) 50; Г) 45; Д) інша відповідь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ognevoy Bogdan.

Ответ:

Г) 45

Объяснение:

5 в квадрате=5×5=25

25×2=50

50-5=45

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

г

Объяснение:

25x2-5=50-5=45