В ящику містяться 8 білих, 7 чорних і 5 червоних кули Навмання виймають одну кульку. Яка

ймовірність того,що кулька:1) чорна;2) не біла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулайман Тахмина.

Ответ:

1)P(A)=7/20

2)P(B)=12/20

Объяснение:

1) К-сть можливих подій до сприятливих, так як чорних 7 у чисельнику пишемо 7, а К-сть всіх подій тобто 8+7+5=20 у знаменник

2) аналогічно, тільки в чисельнику не рахуємо білі кульки