з двох сіл відстань між якими 36 км, одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і

велосипедист і зустрілися через 2 години. Знайдіть швидкість кожного, якщо відомо, що велосипедист до зустрічі подолав на 12 км більше, ніж пішохід. Система рівнянь, Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Фенцель Артём.

Ответ:

12 км/год,  6 км/год.

Объяснение:

36:2=18 (км/год) сумарна швидкість

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, тоді швидкість пішохода 18-х км/год.

2х - 2(18-х) = 12

2х - 36 + 2х = 12

4х=48

х=12

Швидкість велосипедиста 12 км/год, пішохода 18-12=6 км/год.