Яка з точок належить графіку функції у = 3х - 3? * (1;1) (-1;3) (1;0) (-1;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаева Фериде.

подставим. проверим.

х=1;у=1; у=3*1-3=0≠1, точка не належить графіку функції

х=-1;у=3; у=3*(-1)-3=-6≠1, точка не належить графіку функції

х=1; у=0; у=3*1-3=0=0, точка належить графіку функції

(-1;0);  у=3*(-1)-3=-6≠0, точка не належить графіку функції