1.Функція задана формулою =3x-2. Знайдіть а) значення функції при якому значення аргументу

дорівнює: -1; 2.b) значення аргументу при якому значення функції дорівнює: -5; 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белецкая Ангелина.

y = 3x - 2

x =  - 1 \\ y = 3 \times ( - 1) - 2 =  - 3 - 2 =  - 5

x = 2 \\ y = 3 \times 2 - 2 = 6 - 2 = 4

y =  - 5 \\ 3x - 2 =  - 5 \\ 3x =  - 5 + 2 \\ 3x =  -  3 \\ x =  - 3 \div 3 \\ x =  - 1

y = 4 \\ 3x - 2 = 4 \\ 3x = 4 + 2 \\ 3x = 6 \\ x = 6 \div 3 \\ x = 2