Знайдіть суму перших семи членів арифметичної прогресії якщо b2=3 b5=81


Ответы на вопрос

Отвечает Бушуев Данил.

Ответ:

385

Объяснение:

b_{2}=3; b_{5}=81\\b_{2}=b_{1}+d\\b_{5}=b_{1}+4d\\\\b_{5}-b_{2}=3d\\3d=81-3=78\\d=78/3=26\\\\\\b_{1}=b_{2}-d\\b_{1}=3-26\\b_{1}=-23\\\\S_{7}=\frac{-46+26*6}{2} *7=385