Точка з ординатою 1.5 належить графіку рівняння 5х+4у=16 Знайдіть абцису цієї точки


Ответы на вопрос

Отвечает Мрига Маріна.

Ответ:

2

Объяснение:

5х+4у=16

y=1.5

5x+4*1.5=16

5x+6=16

5x=10

x=2