СРОЧНО 100 БАЛЛОВ С ОБЪЯСНЕНИЕМ ПОЖАЛУЙСТАТурист пройшов дві ділянки шляху за 12 годин. На першій

ділянці він йшов зі швидкістю 4 км/год, а на другій - 5 км/год. Знайдіть довжину (км) першоїділянки шляху, якщо середня швидкість туриста дорівнює 4,75км/го​

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Марина.
12 /2 = 6 (4) - кол-во часов для одного

участка

6 * 4 = 24 (км)

6*5= 30 (км)

24 + 30 = 54 (км) - длинна всего пути

54/ 12 = 4,5 (км/ч)

Ответ: 54 км