При якому значенні змінної x значення виразу −2x−7 дорівнює 6?​


Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Марина.

Ответ:

-2x-7=6

-2x=6+7

-2x=13

x=-13/2

x=-6 целых 1/2=-6,5

Объяснение: