Зведіть рівняння до вигляду (х-n)²=m і розв'яжіть його: 1) (2+t)²-4=0 2)-(x-0,2)²=0,09 3)(x+3)²-5=0

4)-(7-y)²+2=0 3 раз уже задаю вопрос((

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1)t=-4

t=0

Объяснение:

1)(2+t)²-4=0

(2+t-2)×(2+t+2)=0

t×(4+t)=0

4+t=0

t=0-4

t=-4

t=0