У коробці лежать кульки, серед яких 21 біла, решта - чорні. Скільки чорних кульок у коробці, якщо

ймовірність витягнути навмання чорну кульку з коробки дорівнює 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.

Відповідь: 9.

Пояснення: фото


Отвечает Хмызова Алёна.

Ймовірність витягнути білу кульку = 1-0,3 = 0,7

0,7 * всього кульок = 21

всього кульок = 21/0,7

Всього кульок = 30

0,3 * 30 = 3/10 * 30 = 90/10 = 9

Відповідь: 9 чорних кульок.