Подайте у вигляді многочлена вираз: 1.(6-к)(6+к)2.(с+8)²3.(7-y)(49+7y+y²)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегей Макс.

Відповідь:

Пояснення:

Деколи просто треба розкрити дужки, але тут є формули :

1. (6-к)(6+к)=6²-к²= - к²+36;( різниця квадратів)

2.(с+8)²=с²+2*с*8+8²=с²+16с+64;( квадрат суми)

3.(7-y)(49+7y+y²)= - у³+343 (різниця кубів)