Срочно.Сума двох чисел дорівнює 6.а сума їх квадратів дорівнює 26.Знайдіть ці числа.Першим

записуйте менше із значень.Між відповідями ставте крапку з комою .

Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Аня.

Ответ:

(1;5)

Объяснение:

x+y = 6

x² + y² = 26

y = 6-x

x² + (6-x)² - 26 =

x² + 36 - 12x + x² - 26 = 0

2x² - 12x +10 = 0

x² - 6x + 5 =0

(x-3)² - 4 = 0

(x-5)(x-1) = 0

x = 1, y = 5

x = 5, y = 1

это одно и тоже

(1;5)