Функцію заданої формулою у=1+х знайдіть значення аргументу,якщо значення функції дорівнює 1


Ответы на вопрос

Отвечает Теренченко Виктория.

Відповідь:

0

Пояснення:

y=1+x

1=1+x

x=1-1

x=0