Виконайте множення: -2с (-c² + 5c). Знайдіть значення отриманого многочлена при с= -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Катя.

Відповідь:

- 12

Пояснення:

2c3-10c2=2*-1 -10*1=-2-10=-12