24, 40 және 56 сандарының үшеуіне де қалдықсыз бөлінетін ең үлкен натурал санды табыңыз.


Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Ответ:

Объяснение: ЕҮОб(24,40,56)=2*2*2*7*3*5=840

24=2*2*2*3

40=2*2*2*5

56=2*2*2*7