36.Ойлаған санды 2,6-ға көбейтіп, шыққан көбейтіндінің 25%-ына 0,35-ті қосса, 1 саны шығады.

Ойлаған санды табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелег Дмитрий.

2,6Х

(2,6Х ÷100) ×25= 2.6Х/4

2,6Х/4 + 0.35= 1

2.6Х /4 + 35/100 = 1

2.6Х/4 + 7/20 = 1

(13Х + 7)/20 = 1

20Х = 20

Х = 1