Одне натуральне число на 5 менше за інше. Знайдіть ці числа,якщо їх добуток дорівнює 204


Ответы на вопрос

Отвечает Усатых Сёма.

Відповідь:

Пояснення:

Нехай найменше натуральне ч исло дорівнює а, тоді інше а+5.

Їхній добуток:

a×(a+5)=204

a^2+5a-204=0

D=5^2-4×1×(-204)=25+816=841

a1=(-5+29)/2=24/2=12

a2=(-5-29)/2=-34/2=-17 сторонній корінь за умовою задачі

12 перше число,

12+5=17 друге