функцію задано формулою у=1/3х+4. Знайти значення аргументу при якому значення функції =2 а)-4 б)-6

в)6 г)2

Ответы на вопрос

Отвечает Рарич Ігор.

Ответ: б)

Объяснение:

у=1/3 х+4

Если у=2, то 2=1/3 х+4;  1/3 х=2-4;  1/3 х= -2;  х= -2:1/3;  х= -2*3;  х= -6.