Укажіть пару чисел (х,у) яка є розв'язком системи рівнянь 3х+2у=4 і

4х+3у=7А)(-2;5)Б)(2;-1)В)(4;-4)Г)(0;2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кукина Алиса.

Ответ:

A (-2;5)

Объяснение:

3х+2у=4   ×-3

4х+3у=7    ×2

-9x-6y = -12

8x+6y = 14

-x= 2

  x= -2

  4×(-2)+3у=7

   -8+3y=7

     3y=7+8

       y=15÷3

        y=5

    (-2;5)