Хлопчик і дівчинка знайшли 126 грибів і розклади їх у два кошики у відношенні 4:3.Скільки грибів

було в кожному кошику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Алла.

Объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді в першому кошику 4х грибів, а у другому 3х грибів, загальна їхня кількість дорівнює 4х+3х=126; 7х=126: х=18

отже, в першому кошику 4х=4*18=72 гриба

а у другому 3х=3*18=54 гриба

ВІДПОВІДЬ: 54 та 72