Відомо, що пара (х; -3) є розв’язком рівняння 4х+ 2у = -2. Знайдіть значення х.


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

4х + 2*(-3)=-2

4х -6 = -2

4х = -2 +6

4х = 4

х = 4:4

х=1

Объяснение: