Спростіть вираз 5(–4х + 0,6) +17,5х – 0,25 і знайдіть його значення, якщо х = 0,8. У відповіді

вкажіть знайдене число. ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Никита.

Відповідь:

0,75

Пояснення:

5(-4x+0,6)+17,5x-0,25=-20x+3+17,5x-0,25=-2,5x+2,75\\x=0,8\\-2,5*0,8+2,75=-2+2,75=0,75