В треугольнике АВС АС=ВС, АВ=12, tgA=4/3 Найдите длину АС​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменюк Елизавета.

Ответ:

АС= 10

Объяснение:


Отвечает Кааа Саша.

Ответ:

10 см

Объяснение:

АС=АВ   цей трикутник рівнобічний , проведемо з вершини С висоту h і позначимо точку перетину з  прямою АВ через К , відрізок АК=КВ=6 см, тоді висота h(СК) буде дорівнювати  АК*tg∠A=6*4/3=8(см)   з прямокутнього трикутника АСК знайдемо діагональ АС     АС=√6²+8²=√100=10    Відповідь:АС=СВ=10 см