Сандардын тизбегин зандылыктарын аныктап келеси уш мушесин жазыныз 1;4;13;40 срочнооооооооо пжж

комектсиниздершииии​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожин Алексей.

Ответ:

1, 4, 13, 40, 121

Пошаговое объяснение:

4-1=3

13-4=9

40-13=27

27:9=3

9÷3=3

сондықтан 27×3=81

40+81=121