Точки A, B, C i D лежать на одній прямій, точка С лежить мiж точками А і В. Знайдіть довжину

відрізка CD, якщо AB=10 см, AC = 3 см, BD = 4 см. Розгляньте всі можливі випадки. тільки роспишіть пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганеев Марсель.

1.Якщо точка C розташована між точками A і B: AB = AC + CB 10 см = 3 см + CB CB = 10 см - 3 см CB = 7 см Тепер, оскільки точка D також лежить на цій прямій, то CD = CB + BD CD = 7 см + 4 см CD = 11 см. 2.Якщо точка C розташована між точками B і A: AB = AC + CB 10 см = AC + 4 см AC = 10 см - 4 см AC = 6 см Тепер, оскільки точка D також лежить на цій прямій, то CD = AC + BD CD = 6 см + 4 см CD = 10 см Отже, в залежності від розташування точки C між A і B, довжина відрізка CD може бути або 10 см, або 11 см.