53. У зоопарку живуть мавпи, крокодили, слони та Тигри. Відомо, що мав, слонів та крокодилів

однакова кількість. Кількість тигрів більш ніяна 11 більше, ніж кількість мавп та крокодилів разом. А кількість тигрівслонів в сумі менше 16. Скільки в цьому зоопарку крокодилів?V54. По дорозі в одному і тому ж напрямку рухаються два хлопчикСпочатку відстань між ними була 5,7 км, але так як швидкість хлопчищо йде попереду дорівнює 60м/хв, а швидкість другого – 5,5 км/год.другий наздоганяє першого. З початку руху до того, як другий хлоназдоганяє першого, між ними бігає собака зі швидкістю 8км/год.хлопчика, що йде позаду вона біжить до хлопчика, що йде попердобігши, повертається назад і так бігає до тих пір, поки хлопчикиопиняться рядом. Яку відстань за весь цей час пробіжить собака?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Мария.

Объяснение:

53.

Пусть количество крокодилов=количеству обезьян=

=количеству слонов=х.       ⇒         Количество тигров: 2*х+11.

(2х+11)+х<16

3x<5 |÷3

x<1²/₃        ⇒

Обезьян, слонов и крокодилов было по одному.  

Ответ: в этом зоопарке был один крокодил.

54.

Переведём скорость 60 м/мин в км/ч:

\frac{60*60}{1000}=\frac{3600}{1000}=3,6 км/ч.

Найдём время, через которое второй мальчик догонит первого:

\frac{5,7}{5,5-3,6}=\frac{5,7}{1,9} =3 час.

Скорость собаки 8 км/ч      ⇒

Расстояние, которое за всё это пробежит собака =8*3=24 (км).

Ответ: 24 км.