Знайти периметр прямокутника, площа якого дорівнює 360 см², а одна зі сторін на 9 см більша за

іншу. Запишіть рівняння та чому дорівнює периметр(числом)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лулчев Эмил.

одна сторона х, другая (9+х), уравнение х*(9+х)=360

х²+9х-360=0, х=-4.5±√(20.25+360)=-4.5±19.5, х=-24, ∅, сторона не может быть отрицательной, х=15, если одна сторона 15 см, то другая 15+9=24/см/

Периметр равен (24 см+15см)*2=78см