Точки С(х; 5) і С'(-2; у) симетричні відносно точки О(3; 1). Знайдіть х і у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Мария.

Ответ:

x=3  y=-3

Объяснение:

Оскільки точки С і С 'симетричні щодо точки О,то точка О є серединою відрізка СС'.

Координата середина відрізка знаходиться за формулою.

x_0=\frac{x_c+x_{c'}}{2}\\ \\ y_0=\frac{y_c+y_{c'}}{2}

3=(x+3)/2

6=x+3

x=3

1=(5+y)/2

y+5=2

y=-3