Функция задано формолою y=4x-30 1) значения функції, якщо значення аргументу дорівнює 5 2)

значення аргументу при якому значення функції дорівнює 10 3) чи проходить графіку функції через точку A(6;6)

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Макс.

Маємо функцію у = 4х-30;

1) Якщо х=5, то у=4*5-30= 20-30= -10.

Відповідь: при х=5 у= -10;

2) 4х-30=10; 4х=40; х=10.

Відповідь: при у=10 х=10;

3) перевіримо чи буде у=6 при х=6.    у = 4х-30 = 4*6-30 = 24-30= -6 ≠ 6.

Відповідь: ні, графік функції у = 4х-30 не проходить через точку А(6;6).