Плиз хелп....... Число -2 є коренем рівняння x^2+bx-24=0. Знайдіть другий корінь рівняння і

значення b.

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ: 12  и  -10

Объяснение:

по теор Виета  x1*+x2=-b,   x1 *x2=-24,   -2*x2=-24,  x2=12,

-2+12=-b,  10=-b,  b=-10