Розв’яжіть рівняння 7х+3=3(2х-1)+х: а) немає розв ’язків; б) -9 в) 0 г) безліч розв’язків.


Ответы на вопрос

Отвечает Шкерина Вика.

Объяснение:

7х+3=3(2х-1)+х

7х-6х-х=-3-3

0≠-6