Сума двох чисел дорівнює 120. Якщо перше число збільшити на 10%, а друге зменшити на 20%, то їх

сума дорівнюватиме 111. Знайти ці числа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

Ответ:

50 і 70

Объяснение:

Нехай 1 число а, якщо а збільшити на 10% то це буде 1,1а, нехай 2 число b, зменшити b на 20%, 100-20=80% числа b,тобто 0,8b. згідно умови запишемо систему

\left \{ {{a+b=120} \atop {1.1a+0.8b=111}} \right. \left \{ {{a=120-b} \atop {1.1(120-b)+0.8b=111}} \right. \left \{ {{a=120-b} \atop {132-1.1b+0.8b=111}} \right. \left \{ {{a=120-b} \atop {-0.3b=-21}} \right. \left \{ {{a=120-70} \atop {b=70}} \right. \left \{ {{a=50} \atop {b=70}} \right.