Скільки вершин має опуклий МНОГОКУТНИК, якщо сума його внутрішніх кутів дорівнює 2160


Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

14

Объяснение:

Сумма углов выпуклого n -угольника A 1 A 2... A n равна 180° ( n – 2)=2160

n-2=2160:180

n-2=12

n=14