За 2 години налипили 260 пельменив за 1 годину на 20 пельменив менше ниж за другу скильки пельменив

налипили за 1 и 2 годину ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Диана.

Пусть х пельменей слепили за первый час, тогда (х + 20) пельменей - за второй час. Всего 260 пельменей. Уравнение:

х + х + 20 = 260

2х = 260 - 20

2х = 240

х = 240 : 2

х = 120 (шт.) - слепили за первый час

120 + 20 = 140 (шт.) - слепили за второй час

Вiдповiдь: 120 пельменiв за першу годину i 140 за другий.

Отвечает Лукачук Наталочка.

Ответ

Нехай друга година = х

тоді 1 година = х-20

Маєио рівняння:

х+х-20=260

2х=280

х=140

Отже за 1 годину наліпили 120 пельменів ( 140 - 20 )

А за 2 годину наліпили 140 пельменів

Объяснение:

Перевіримо відповідь на правельність:

120п. + 140п. = 260п. (Правильно!)