Велосипедист перебував у дорозі 3 год. За першу годину він про- їхав х км, а кожної наступної

години проїжджав на 1 км більше, ніж попередньої. Знайди шлях, що проїхав велосипедист:а) за другу годину;б) за перші дві години;в) за останні дві години;г) за весь час руху.ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!15 БАЛОВ ДАЮ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

а) x+1км

б) 2х+1км

в)2х+3км

г)3х+3км

1година-- х

2година--х+1

3 година--х+1+1

а)х+1

б)х+х+1=2х+3

в)х+1+х+1+1=2х+3х

г) x+x+1+x+1+1=3x+3