К . Практичні завдання Завдання 1 Розв'яжіть систему рівнянь графічним методом. x + 2y = 3 3x-y=-5

X Представимо кожне рiвняння системи як лінійну функцію, графіком пряма. Побудуймо в одній координатній площині графіки заданих фун x + 2y = 3 У Х 1 y 1 3x-y=-5 3 -2 -1 0 -1 2 N 3x-y= -5 -2 О У Э 1 x + 2y = 3 2 4 З X L​

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьева Светлана.

Ответ:

З першого рівняння можна виділити значення x і підставити його в друге рівняння:

x = 3 - 2y

3(3 - 2y) - y = -5

9 - 6y - y = -5

-7y = -14

y = 2

Тепер підставимо значення y в перше рівняння, щоб знайти x:

x + 2(2) = 3

x + 4 = 3

x = -1

Отже, розв'язок системи рівнянь - x = -1, y = 2.