7. Розв'ЯЖІТЬ РIВНЯНН 1)2(x−6)+4x=5x−(8−x); ​


Ответы на вопрос

Отвечает Коржаков Женя.

Ответ:

Давайте розглянемо рівняння та спростимо його:

2(x - 6) + 4x = 5x - (8 - x)

Розгорнемо дужки та продовжимо спрощення:

2x - 12 + 4x = 5x - 8 + x

Тепер додамо подібні члени (члени з однаковими змінними):

2x + 4x - 12 = 5x + x - 8

6x - 12 = 6x - 8

Тепер помістимо всі члени, що містять x, на одну сторону, а константи на іншу:

6x - 6x = -8 + 12

0 = 4

Отже, ми отримали неправдиве рівняння (0 = 4), що означає, що задача не має розв'язку.

Объяснение: