Порівняйте числа c і d якщо: 1) c=d - 0,9 2) d= c + 0,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Алина.

Ответ:

с-d=-0,9, отже, якщо різниця чисел вд'ємна, то d більше за c

d=c+0,1, отже d-c=0,1, різниця чисел додатня, то d більше за c.